DOSTAWA

1. Sprzedawca realizuje zamówienie:

a) za pośrednictwem firmy kurierskiej – na terenie Polski,

b) za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłki na terenie Europy) – do wybranych krajów podanych w §2 ust. 4, wskazanych w Regulaminie.

c) za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłki międzynarodowe) – do pozostałych krajów na świecie z wykluczeniem krajów podanych w §2 ust. 4, wskazanych w Regulaminie.

2. Czas realizacji zamówienia.

Każdy produkt dostępny w sklepie In Silico jest wykonywany na indywidualne zamówienie klienta. Wysyłka zamówionych towarów realizowana jest w terminie do 15 dni roboczych (poniedziałek – piątek) od dnia zaksięgowania płatności kwoty należnej Sprzedawcy od Klienta, na adres wskazany przez Klienta, zgodny z postanowieniami Regulaminu. Czas realizacji zamówienia jest podawany z uwzględnieniem terminu skompletowania wszystkich zamówionych towarów. W rzadkich przypadkach, gdy czas realizacji może przekroczyć 15 dni roboczych, Klient zostanie o tym fakcie poinformowany drogą mailową przez Sprzedawcę.

3. Koszty dostarczenia towarów podawane są przy składaniu zamówienia.

4. Koszty wysyłki na terenie Polski ustalane są na podstawie cenników Poczty Polskiej. Koszt wysyłki jest stały (niezależnie od wagi, rozmiaru i ilości towaru) i wynosi 20 PLN (kwota zawiera 23% podatku VAT). Koszt wysyłki towarów pokrywa Klient.

5. Koszty wysyłki na terenie Europy do wybranych krajów podanych w §2 ust. 4, wskazanych w Regulaminie, ustalane są na podstawie cenników Poczty Polskiej. Koszt wysyłki jest stały (niezależnie od wagi, rozmiaru i ilości towaru) i wynosi 36 PLN (kwota zawiera 23% podatku VAT). Koszt wysyłki towarów pokrywa Klient.

6. Koszty wysyłki do pozostałych krajów na świecie z wykluczeniem krajów podanych w §2 ust. 4, wskazanych w Regulaminie, ustalane są na podstawie cenników Poczty Polskiej. Koszt wysyłki jest stały (niezależnie od wagi, rozmiaru i ilości towaru) i wynosi 60 PLN (kwota zawiera 23% podatku VAT). Koszt wysyłki towarów pokrywa Klient.

7. W dniu wysyłki towaru Klient zostanie poinformowany o wysyłce poprzez wiadomość e-mail.

8. Sklep wystawia i dołącza do każdego zamówienia szczegółowy wykaz pozycji i kosztów zamówienia.

9. Sklep do każdego zakupu dołącza paragon fiskalny albo, na indywidualne życzenie Klienta, fakturę VAT, pod warunkiem wybrania przez Klienta opcji wystawienia faktury VAT.

Produkty dostępne w sklepie In Silico jest wykonywana ręcznie z chwilą złożenia zamówienia, dlatego czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych. W rzadkich przypadkach, gdy czas realizacji może ulec wydłużeniu, zostaniesz przez nas o tym fakcie poinformowany drogą mailową.