Jak pracuję?

Tworzę biżuterię na podstawie indywidualnych, personalizowanych projektów. Każdy projekt jest inny i jedyny w swoim rodzaju.

Biżuteria In Silico wykonywana jest z najwyższej jakości metali (srebra, mosiądzu, stali) oraz innych materiałów naturalnych. Tworzę ją z wykorzystaniem zaawansowanej technologii oraz pracy rzemieślniczej. Łączę nowoczesność z kunsztem tradycji.

STOSUJĘ NIESTANDARDOWĄ METODĘ PRODUKCJI

W początkowym etapie moim narzędziem jest przede wszystkim komputer. Przy zastosowaniu specjalistycznych algorytmów i programów tworzę projekt biżuterii.

Następnie projekt ten materializuję za pomocą cyfrowej fabrykacji. Używam do tego między innymi technologii druku 3D. W ten sposób powstaje prototyp produktu.

Ostatnim, kluczowym punktem jest przekształcenie prototypu w finalny przedmiot. Tu rozpoczyna się precyzyjna praca rzemieślnicza. Za pomocą tradycyjnych technik rzemieślniczych, biżuteria jest ręcznie odlewana, polerowana oraz wykańczana z dbałością o najmniejszy detal.

W rezultacie dostajesz wyróżniający Cię produkt, który dzięki wysokiej klasy materiałom i wykonaniu będzie Ci służył przez lata.

IN SILICO – LIMITOWANE KOLEKCJE

W ofercie sklepu znajdziesz projektowaną przeze mnie biżuterię wykonywaną w limitowanych seriach.

Zapraszam do sklepu on-line!